Aluguel Temporada
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Aluguel Temporada Campos dos Goytacazes villa bevindt zich op 4 km van Universidade Estacio de Sa en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen. Naast privé-autoparkeren zijn er ook wifi, een cateringservice beschikbaar voor zakelijke gasten.
Het Olavo Cardoso Museum is binnen 10 minuten rijden gesitueerd. Entertainmentgelegenheden in de buurt zijn onder andere het Trianon Municipal Theater, dat op een afstand van 4,1 km ligt. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan Museu Ferroviário de Campos, gelegen binnen 15 minuten rijden.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van deze villa. De dichtstbijzijnde luchthaven Campos–Bartolomeu Lysandro bevindt zich op 5 km afstand van dit vakantiehuis.
- Locale bezienswaardigheiden
- São Benedito-kerk4,3 km
- Campos Shopping4,7 km
- Capela Sao Vicente4,4 km
- Universidade Estadual do Norte Fluminense Darcy Ribeiro1,5 km
- Shopping Turf Club3,7 km
- State University of Norte Fluminense1,5 km
- Morro do Itaoca4,5 km
- Curso Image3,1 km
- Museu de Campos dos Goytacazes4,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Campos–Bartolomeu Lysandro14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Aluguel Temporada villa?
Gasten van Aluguel Temporada villa kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoe ver is Campos–Bartolomeu Lysandro van Aluguel Temporada villa?
Er is een 5 km afstand tussen Campos–Bartolomeu Lysandro en Aluguel Temporada villa. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Aluguel Temporada villa ondersteund?
Bij Aluguel Temporada villa kunnen gasten zowel met Visa, Maestro en Diners Club als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een kitchenette maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Aluguel Temporada villa?
Gasten die in Aluguel Temporada villa verblijven, kunnen gemakkelijk Universidade Estacio de Sa en het Olavo Cardoso Museum bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.